Príjemný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený dvojizbový byt 61 m2 na prenájom na Šancovej ulici v Pezinku

Ponuka č. (ID):
B-001 
Lokalita:
Šancová ulica, Pezinok 
Cena:
450,- EUR 

Detailný popis:

Ponúkame príjemný a priestranný, vkusne zariadený 2-izbový byt na prenájom na 2.poschodí v trojpodlažnom bytovom dome na Šancovej ulici v Pezinku.
Celková výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom je 61 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka v suteréne objektu. Byt je slnečný a priestranný, orientovaný na juh-sever. Byt pozostáva z dvoch (2) obytných miestností – obývacia miestnosť, spálňa, z priestrannej kuchyne a z príslušenstva. Príslušenstvom bytu je samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a s toaletou, predsieň.
Byt je po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii. V byte sú nové plastové okná, nový príjemne pôsobiaci nábytok s doplnkami, svietidlá, kuchynská linka so spotrebičmi (elektrický sporák s plynovou varnou doskou, digestor, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu), bezpečnostné vstupné dvere. Parkety sú položené v izbách, dlažba je v priestrannej kúpeľni.
Kúrenie – samostatný plynový kotol, radiátory v každej miestnosti s možnosťou regulovania teploty. Bytový dom je po čiastočnej rekonštrukcii - vstup do bytového domu je na magnetický kľúč, nové plastové okná na medziposchodiach. Bytový dom je čistý, slušní susedia. V byte nie je možné mať zvieratká. Parkovanie možné pred bytovým domom. V tesnej blízkosti objektu sa nachádzajú všetky služby.
Minimálna doba nájmu – 1 rok.
Byt je kompletne zariadený. V prípade potreby, je možné dozariadiť.
Cena za prenájom: 450,- EUR + energie 80,- EUR

Galéria:
copyright 2019 immostrahl