Skladový priestor 300 m2 na prenájom na Ul. Stará Vajnorská

Ponuka č. (ID):
S-306 
Lokalita:
Stará Vajnorská, Bratislava III 
Cena:
1000,- EUR (+ DPH) 

Detailný popis:

Skladový areál na Ul. Stará Vajnorská funguje ako veľkoobchodné centrum 18 rokov s výhodami hlavného mesta a s vynikajúcou dostupnosťou 1 km z diaľnice v smere od Senca a s dobrou dostupnosťou do centra. Areál je strážený SBS službou a kamerovým systémom, non-stop prístupný 24hod / 7dní v týždni/ 365 dní v roku.
Parkovanie priamo pri priestoroch, vysoko rýchlostný optický internet vo všetkých priestoroch.
Možnosť úpravy priestorov podľa požiadaviek nájomcu.
Objekt sa nachádza v zastavanom území obce Bratislava, k. ú. Nové Mesto. Prístup k nehnuteľnosti
je po spevnenej komunikácii, v areáli je aj možnosť stravovania v blízkom bistre. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou polohou, občianska vybavenosť je v jej dostupnej blízkosti. Všetky priestory sú majú ústredné kúrenie, sú vykurované kotlom, vo všetkých priestoroch je optický internet.

Skladový priestor - miestnosť č. 4 na prenájom:

Zrekonštruované, nové obchodné, kancelárske, skladové i výrobné priestory v novej budove vhodné aj na prevádzku showroomu.
Plocha prízemie 300 m2
Výška stropu: na prízemí 3,8 m.
Súčasťou priestoru je nákladný výťah (rozmery výťahu: dĺžka 2,60 m x šírka 1,40 m), soc. zariadenie a masážny sprchovací kút. Je napojený na všetky inžinierske siete a vysokorýchlostný optický internet. Parkovanie priamo pri priestoroch. Pred vchodom je nákladná rampa, možnosť vykladania dodávky a kamiónu. Možnosť dispozičných úprav podľa požiadaviek zákazníka.

300 m2 prízemie - CENA 1.000,- €/mesiac bez DPH a bez prevádzkových nákladov (vody, elektriny a vykurovania) na základe meračov

Galéria:
copyright 2019 immostrahl