Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o ploche 367 m2 v polyfunkčnej budove na Gagarinovej ulici

Ponuka č. (ID):
A-229 
Lokalita:
Gagarinova ulica Bratislava II 
Cena:
8.50 EUR (m2/mesiac + DPH) 

Detailný popis:

Reprezentatívny kancelársky priestor o výmere 367 m2 ( 2.poschodie) v bloku C v polyfunkčnom objekte na Gagarinovej ulici. Kancelársky priestor je momentálne využívaný ako open-space s dvomi samostatnými presklenými miestnosťami + zasadacou miestnosťou a samostatnou priestrannou školiacou miestnosťou. Priestor ponúka veľkú vstupnú recepciu, samostatnú kuchynku, serverovňu, WC muži, ženy pred priestorom v užívaní len jedným nájomcom.

Lokalita: Budova poskytuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť - 1 minútu na mestský diaľničný okruh. Priamo pred objektom sa nachádza autobusová a trolejbusová zástavka MHD. Objekt je moderná kancelárska budova triedy A s nadštandardným technickým vybavením.

Komfort: Kompletné a komfortné technické zabezpečenie, jednoduchá a prehľadná dispozícia, nové moderné spoločné vstupné priestory - recepcia, kuchynky, toalety, vstup na karty, klimatizácie. Možnosť samostatného regulovania tepla/chladu, kvalitné antistatické koberce, interiérové žalúzie, 24-hodinová strážna služba, bezproblémové parkovanie.

Každý kancelársky priestor bude upravený podľa požiadavky klienta v štandarde (sádrokartónove priečky, interiérové dvere, koberce, osvetlenie), v resp. vyžiadanom nadštandarde.
Doba nájmu: Doba určitá – 2-5 rokov
Cena nájmu: 8,50 EUR/m2/mesiac + DPH
Prevádzkové náklady: 3,00 EUR/m2/mesiac + DPH
Parkovanie: v cene nájmu

Galéria:
copyright 2019 immostrahl