Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o ploche 157,2 m2 + terasa 142,2 m2 v polyfunkčnej budove na Gagarinovej ulici

Ponuka č. (ID):
A-228 
Lokalita:
Gagarinova ulica Bratislava II 
Cena:
9,- EUR (m2/mesiac + DPH) 

Detailný popis:

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 157,2 m2 (4.poschodie) v bloku C v polyfunkčnom objekte na Gagarinovej ulici. K priestoru prislúcha priestranná terasa o výmere 142,2 m2, ktorú je možné využiť ako oddychovú zónu. Kancelársky priestor je momentálne využívaný ako open-space s jednou s veľkou zasadacou miestnosťou s výstupom na terasu. Priestor ďalej ponúka veľkú vstupnú recepciu, samostatnú kuchynku, + 1 samostatnú malú zasadaciu miestnosť pri recepcii, serverovňu, WC muži, ženy pred priestorom v užívaní len jedným nájomcom.

Lokalita: Budova poskytuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť - 1 minútu na mestský diaľničný okruh. Priamo pred objektom sa nachádza autobusová a trolejbusová zástavka MHD. Objekt je moderná kancelárska budova triedy A s nadštandardným technickým vybavením.

Komfort: Kompletné a komfortné technické zabezpečenie, jednoduchá a prehľadná dispozícia, nové moderné spoločné vstupné priestory - recepcia, kuchynky, toalety, vstup na karty, klimatizácie. Možnosť samostatného regulovania tepla/chladu, kvalitné antistatické koberce, interiérové žalúzie, 24-hodinová strážna služba, bezproblémové parkovanie.

Každý kancelársky priestor bude upravený podľa požiadavky klienta v štandarde (sádrokartónove priečky, interiérové dvere, koberce, osvetlenie), v resp. vyžiadanom nadštandarde.

Doba nájmu: Doba určitá – 2-5 rokov
Cena nájmu: 9,0 EUR/m2/mesiac + DPH
Prevádzkové náklady: 2,50 EUR/m2/mesiac + DPH
Terasa: 1,0 EUR/m2/mesiac + DPH
Parkovanie: 30 EUR/1 parkovacie miesto/mesiac + DPH

Galéria:
copyright 2019 immostrahl