Novostavba nadštandardného rodinného domu – bungalov s pozemkom 600 m2 na predaj v Rovinke

Ponuka č. (ID):
D-003 
Lokalita:
Rovinka 
Cena:
349000,- EUR 

Detailný popis:

Ponúkame novostavbu pasívneho rodinného domu - bungalov vybavený najmodernejšími technológiami nachádzajúci sa v blízkosti Bratislavy v obci Rovinka na pozemku o výmere 600 m2.

Konštrukcia domu je murované prízemie v štvorcového tvaru. Jedná sa o nízkoenergetický dom so zastavanou plochou 201 m2, elektrifikovaný, bez dovedenia plynu. Dom vďaka tomu, že svoju potrebu tepla čerpá zo slnečného žiarenia, je elektrifikovaný, je teda zaradený do odberu elektrickej energie s nízkou tarifou.

Dve detské izby, oddeľujúce od seba samostatná luxusná kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, dvoma umývadlami, sú umiestnené po ľavej strane od hlavného vstupu, sú orientované na západ a východ. Po pravej strane vstupnej chodby sa vchádza do spálne so samostatným šatníkom. Zo vstupnej chodby sa vchádza do menšej hosťovskej toalety. Obývacia izba a jedáleň s kuchyňou s východom na terasu sú orientované na východ a sever a ponúkajú nadštandardne vybavenú kuchyňu ako aj krb na biopalivo zabudované v stene v časti obývacej miestnosti.

Vonkajšie žalúzie na všetkých oknách sú ovládané diaľkovými ovládačmi. Hliníkové okná v celom objekte sú otvárateľné, v obývacej miestnosti možnosť ich otvorenia po celej šírke miestnosti.

Garáž s možnosťou parkovania jedného osobného vozidla ponúka dostatočné skladové možnosti. Ďalšia možnosť parkovania je pred garážou na nekrytom parkovisku.

Obklad nehnuteľnosti ako aj plotu je zo štiepanej bridlice. Celý objekt je zabezpečený zabepečovacím systémom napojený na SBS. Materiály nehnuteľnosti sú starostlivo vyberané so vkusom a citom ako aj vnútorné vybavenie objektu.

Za rodinným domom sa nachádza prestrešená terasa so zabudovanou vírivkou a dostatočným priestorom na oddych. Terasu prekrýva konštrukcia s otočnými strešnými lamelami a bočnými roletami, ktoré sa elektricky ovládajú. V zadnej časti domu je umiestnený skladový priestor.

Rodinný dom sa nachádza v pokojnej a tichej časti obce a je vhodný na bývanie rodiny s deťmi.

Cena: 349.000,- EUR

Galéria:
copyright 2015 immostrahl