Samostatná kancelária 42 m2 na prenájom v administratívnom objekte na Štetinovej ulici

Ponuka č. (ID):
A-125 
Lokalita:
Palisády, Bratislava I 
Cena:
9,- EUR (m2/mesiac + DPH) 

Detailný popis:

Kancelársky priestor na prenájom v polyfunkčnom objekte na Štetinovej ulici v Bratislave. Polyfunkčný objekt je na štyroch nadzemných podlažiach, dve podzemné podlažia slúžia ako podzemné garáže s vlastnými parkovacími miestami - 40 miest.

Na fasáde objektu je umiestnený svetelný panel s možnosťou umiestnenia loga. Okná v objekte smerujúce do ulice je možné tiež využiť na umiestnenie tabuliek s logom.

Štandard vybavenia objektu tvoria hlavne optická prípojka, štruktúrovaná kabeláž, priemyselná televízia, elektronická zabezpečovacia signalizácia, elektronická požiarna signalizácia, hliníkové okenné a dverné konštrukcie, celosklené bezrámové vnútorné dvere z kaleného skla. Pri vchode na prízemí je miestnosť strážnej služby s dvadsaťštyrihodinovou prevádzkou.

1. Nadzemné podlažie: samostatná kancelária 42 m2, vlastná toaleta a kuchynský kút.
Nájom: 9 EUR/m2/mesiac
Preddavky na služby: 4,50 €/m2/mesiac (bez DPH) – v uvedenej cene sú zahrnuté preddavky aj na vlastnú spotrebu elektrickej energie, strážnu službu a všetky náklady spojené s nájmom v objekte (kúrenie, klimatizácia, vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov a pod.).

Galéria:
copyright 2019 immostrahl